Animasyon Film & Video Nedir?

Animasyon videoları & filmler, çekim yapmadan stok görüntüler, 2 veya 3 boyutlu hareketli görseller (çizilmiş ya da fotoğraflanmış), çeşitli infografikler ve görsel efektlerle sanal ortamda seslendirme ve müzik eşliğinde üretilen videolardır. İnfografik animasyon videoları, diğer animasyon türlerine göre daha kısa sürede oluşturulabildiği için düşük maliyetlidir. Firmalar tarafında en çok tercih edilen animasyon türüdür.

Nerede Kullanılır?

Genellikle ürünlerin açıklamalı anlatımları, reklam ve tanıtım filmi olarak kullanılan animasyon videoları, kameraman, ışık ve ses operatörü ve çekim yönetmenine ihtiyaç duyulmaması sebebiyle diğer film türlerine göre daha ekonomik içeriklerdir. 3 boyutlu (3D) özel uygulamalar ve çizimler ile animasyon film fiyatları artabilmektedir. Animasyon videolar, ürünü veya hizmeti hedef kitleye anlatabilmek için markalar tarafından sıkça kullanılan bir iletişim stratejisidir.

2D & 3D Animasyon videoları diğer film türlerine göre daha kısa sürede hazırlanabilmektedir. Animasyon videoları ve filmler ile markanızın ve ürününüzün gücünüzü gösterebilir, potansiyel müşterilerinize sosyal medya veya ana akım medyadan erişebilirsiniz.

Animasyon filmleri ile katlanarak büyüyen bir kitle erişimi sağlayabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir animasyon videosu ile rakipleriniz arasında büyük bir fark yaratabilirsiniz. Buğday Yapım olarak animasyon video film üretim tecrübemiz ile tüm ihtiyaçlara yönelik çözümler sunuyoruz.

Buğday Yapım olarak profesyonel ve tecrübeli ekimizle, reklam filmi2D & 3D animasyon video, infografik animasyon, fotoğraf çekimi, sosyal medya videoları vb. alanlarda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz ve animasyon videoları fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, geçmiş çalışmalarımız için portfolyomuzu ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Contact

İş birliği için bizimle iletişime geçin

0 (850) 804 48 35‬

Contact